Restauracja i imprezy

GUSTOWNE PRZYJĘCIA PEŁNE SMAKU

Elegancki, gustowny wystrój, pyszne potrawy, przyjazna atmosfera oraz profesjonalna i dyskretna obsługa, to wszystko znajdą Państwo tylko w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do restauracji
Willa Kłodzko-Zacisze

Potrawy

RECEPTURY STOSOWANE PRZEZ WIELE POKOLEŃ

Dzięki doświadczeniu naszego kucharza, jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować, że każde danie serwowane przez naszą restaurację jest przygotowane ze szczególną dokładnością oraz z receptury stosowanej przez wiele pokoleń. Serce jakie nasz kucharz wkłada w każdą potrawę gwarantuje niezapomniany smak oraz aromat dań, które na długo pozostaną Państwu w pamięci.

Śniadania

PYSZNE ŚNIADANIA NA START DNIA

Willa Kłodzko-Zacisze zaprasza swoich gości, jak również osoby nie zameldowane w Willi, do skorzystania z oferty śniadaniowej. Śniadanie serwowane jest w naszej restauracji w postaci obfitego bufetu szwedzkiego gdzie każdy gość z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Aromat świeżo parzonej kawy, zapach świeżego pieczywa oraz smak pysznych wędlin i serów zapewni, że najważniejszy posiłek dnia, stanie się również najsmaczniejszym.

Przyjęcia okolicznościowe

WILLA KŁODZKO ZACISZE TWOIM MIEJSCEM
NA KAŻDE PRZYJĘCIE

Cisza i spokój, kameralny wystrój, wyszkolona i dyskretna obsługa oraz pomoc na każdym etapie przygotowania. Willa Kłodzko-Zacisze prócz pysznych potraw jest Państwu w stanie zapewnić to wszystko podczas organizacji przyjęcia okolicznościowego w naszej restauracji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oraz zaangażowania wkładanego do zorganizowania przyjęcia, mogą być Państwo pewni, że sprostamy nawet największym wymaganiom.

null
KOMUNIE
null
CHRZCINY
null
URODZINY
null
IMIENINY
null
STYPY
null
GRILL
null
WESELA
null
RODZINNE OBIADY
null
UROCZYSTE KOLACJE
null
IMPREZY INTEGRACYJNE
null
BIESIADY PRZY OGNISKU
null
IMPREZY FIRMOWE

ZDJĘCIA Z REALIZACJI IMPREZ:

Do zobaczenia

w Willi Kłodzko-Zacisze

Odpocznij w zaciszu przytulnych pokoi i rozkoszuj się
pięknem krajobrazu i atrakcji Kotliny Kłodzkiej.