Konferencje i szkolenia

IDEALNE POŁĄCZENIE PRACY Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Zapraszamy firmy z całej Polski do organizacji konferencji. Willa Kłodzko Zacisze to idealny obiekt umożliwiający zorganizowanie spotkania firmowego.


Możliwości

NOWOCZESNA SALA KONFERENCYJNA W KŁODZKU.

Z myślą o Klientach biznesowych przygotowaliśmy w naszym obiekcie klimatyzowaną sale szkoleniowo-konferencyjną, która przeznaczona jest dla grup do 50 osób. Sala konferencyjna, którą można znaleźć w Willi Kłodzko Zacisze znajduje się na parterze budynku oraz ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz. Pomieszczenie te ma dostęp do światła dziennego. Obiekt Willa Kłodzko Zacisze położony jest w malowniczej miejscowości jaką jest Kłodzko – w woj.dolnośląskim, blisko drogi krajowej nr DK8, dzięki czemu łatwo do nas dojechać z wielu części kraju.

Sala konferencyjna w Kłodzku - miejsce na spotkanie biznesowe

Wyposażenie

DOSKONALE WYPOSAŻONA SALA KONFERENCYJNA W KŁODZKU.

Sala znajdująca się w obiekcie Willa Kłodzko Zacisze została wyposażona w ekran, projektor multimedialny, flip-chart, system nagłośnieniowy oraz wydajną klimatyzację. Na terenie całego ośrodka, również w sali konferencyjnej, mają Państwo dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi.

Galeria zdjęć

Obsługa

WILLA KŁODZKO ZACISZE IDEALNYM MIEJSCEM DO SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebą w trakcie spotkania możemy zapewnić również przerwę kawową z wybranego menu lub catering w postaci ciepłych posiłków aby szkolenie lub konferencja odbywała się w jak najlepszych i komfortowych warunkach, a samo spotkanie przyniosło najlepsze zamierzone rezultaty.

Lokalizacja

ZACISZE SPRZYJAJĄCE EFEKTYWNYM SPOTKANIOM.

Położenie ośrodka Willa Kłodzko Zacisze w Kotlinie Kłodzkiej (blisko Gór Stołowych i Zieleńca, w województwie dolnośląskim) oraz niedaleko drogi krajowej nr DK8 nie stanowi problemu w dotarciu z różnych części kraju. Ciche i spokojne otoczenie obiektu sprzyja budowaniu atmosfery skupienia, a liczne atrakcje w okolicy pozwalają połączyć biznes czy spotkanie szkoleniowe z rozrywką, integracją i jednocześnie wypoczynkiem.

Do zobaczenia

w Willi Kłodzko-Zacisze

Odpocznij w zaciszu przytulnych pokoi i rozkoszuj się
pięknem krajobrazu i atrakcji Kotliny Kłodzkiej.